JS Elektronik
ul. Wolumen 6/43
01-912 Warszawa

tel: (022) 245 09 62
kom: 501 014 418

biuro@jsel.pl biuro@jselektronik.pl

Woltomierze samochod.

VS30 Wielofunkcyjny miernik samochodowy

Wielofunkcyjny miernik samochodowy z alarmami. Woltomierz, 2 termometry, zegar, stoper. Bateryjne podtrzymanie pracy zegara (CR2032). Posiada sygnalizator akustyczny. więcej »

VS10 Woltomierz samochodowy z alarmem, małe wymiary

3-cyfrowy woltomierz napięcia stałego zaprojektowany specjalnie do pomiaru i kontroli napięcia akumulatorów 6V, 12V i 24V samochodowych lub żelowych. Miernik posiada sygnalizator akustyczny który informuje o spadku napięcia akumulatora poniżej ustawionego dolnego progu lub o... więcej »

VS2Ca woltomierz samochodowy z alarmem. Obudowa z tworzywa.

Woltomierz do pomiaru  napięcia akumulatorów samochodowych 12V i 24V (6V8 do 37V) Miernik posiada sygnalizator akustyczny, który informuje o spadku napięcia akumulatora poniżej ustawionego dolnego progu, a także o przekroczeniu górnego progu. Obudowa z tworzywa.
więcej »

VS2Ma woltomierz samochodowy z alarmem, obudowa metalowa

Woltomierz do pomiaru napięcia akumulatorów samochodowych 12V i 24V (6V8 do 37V) Miernik posiada sygnalizator akustyczny, który informuje o spadku napięcia akumulatora poniżej ustawionego dolnego progu, a także o przekroczeniu górnego progu. Obudowa metalowa
więcej »

VS2MT woltomierz + termometr, niezależne alarmy.

Pomiar temperatury i napięcia w samochodach osobowych, ciężarowych, łodziach, lodówkach akumulatorowych itp.
Sygnalizacja akustyczna przekroczenia ustawionych progów temperatury i napięcia np. ostrzeganie o spadku temperatury poniżej 0C lub o rozładowaniu... więcej »

VS2MTx2 woltomierz + 2 termometry, niezależne alarmy

Pomiar napięcia i 2 kanały pomiaru temperatury . Zastosowanie:  samochody, kampery, łodzie, lodówki itp. 
Sygnalizacja akustyczna przekroczenia ustawionych progów alrmów.  np. ostrzeganie o spadku temperatury poniżej 0C lub o rozładowaniu akumulatora. więcej »